konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
3
124
2
aktuální cena: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

1. Lhota Albín

Krajina s cestou

technika olej na plátně
rozměr 25 x 40 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1847-1889