datum aukce 30. 09. 2020 20:00
15
484
prodáno za: 11 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

1. Lhota Albín

Krajina s cestou

technika olej na plátně
rozměr 25 x 40 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1847-1889

*****9 11 500 CZK 30. 09. 2020 20:00:48
*****0 11 000 CZK 30. 09. 2020 20:00:48
*****9 10 500 CZK 30. 09. 2020 20:00:41
*****0 10 000 CZK 30. 09. 2020 20:00:41
*****9 9 500 CZK 30. 09. 2020 19:00:38