#11

Birnstengel Richard

Birnstengel Richard
Birnstengel Richard
Birnstengel Richard
Birnstengel Richard
Birnstengel Richard
#11

Birnstengel Richard

451 zobrazení
1 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
1. eAukce umění
1. eAukce umění

olej na lepence
32 x 35 cm
signováno PD
rámováno
1881-1968

Loď na moři