konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
30
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. Birnstengel Richard

Loď na moři

technika olej na lepence
rozměr 32 x 35 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1881-1968