datum aukce 30. 09. 2020 20:00
15
318
prodáno za: 9 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

12. Šimon Tavík František

St. Chapelle, Paris

technika akvatinta na papíře
rozměr 393 x 246 mm
rok 1911
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1877-1942

*****6 9 500 CZK 30. 09. 2020 20:06:42