konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
37
4
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

12. Šimon Tavík František

St. Chapelle, Paris

technika akvatinta na papíře
rozměr 393 x 246 mm
rok 1911
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1877-1942