#13

Neznámý autor 19. století

Neznámý autor 19. století
Neznámý autor 19. století
Neznámý autor 19. století
#13

Neznámý autor 19. století

5 limitů
585 zobrazení
3 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
1. eAukce umění
1. eAukce umění

olej na lepence
70 x 54 cm
okolo 1830
nesignováno
nerámováno

Biblický motiv