konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
47
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

13. Neznámý autor 19. století

Biblický motiv

technika olej na lepence
rozměr 70 x 54 cm
rok okolo 1830
signatura nesignováno
rám nerámováno