Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
4
Neznámý autor 19. století
#13
4
Neznámý autor 19. století
5 limitů
585 zobrazení
3 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
1. eAukce umění
Aukční katalog
olej na lepence
70 x 54 cm
okolo 1830
nesignováno
nerámováno
Biblický motiv
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript