konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
4
64
3
aktuální cena: 1 400 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

14. Kirnig Alois

Krajina s potokem

technika olej na plátně a na lepence
rozměr 44 x 28 cm
signatura nesignováno
rám rámováno
autor 1840-1911