datum aukce 30. 09. 2020 20:00
34
466
prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

14. Kirnig Alois

Krajina s potokem

technika olej na plátně a na lepence
rozměr 44 x 28 cm
signatura nesignováno
rám rámováno
autor 1840-1911

*****8 31 000 CZK 30. 09. 2020 20:07:27
*****0 30 000 CZK 30. 09. 2020 20:07:27
*****8 29 000 CZK 30. 09. 2020 20:07:21