datum aukce 30. 09. 2020 20:00
3
223
prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

15. G. von Jena

Alpské kvítí

technika olej na lepence
rozměr 33 x 43 cm
rok 1875
signatura signováno PD
rám rámováno

*****3 5 500 CZK 30. 09. 2020 20:07:48
*****0 5 000 CZK 30. 09. 2020 20:07:44