konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
33
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

15. G. von Jena

Alpské kvítí

technika olej na lepence
rozměr 33 x 43 cm
rok 1875
signatura signováno PD
rám rámováno