konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
37
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Boettinger Hugo

Studie aktu

technika tužka
rozměr 39 x 29 cm
rok 1924
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1880-1934