datum aukce 30. 09. 2020 20:00
234
prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Boettinger Hugo

Studie aktu

technika tužka
rozměr 39 x 29 cm
rok 1924
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1880-1934

*****4 1 000 CZK 30. 09. 2020 20:08:51