konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
40
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

18. Haise Václav

Krajina

technika olej na plátně a na lepence
rozměr 54 x 33 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1903-1990