konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
65
3
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

2. Hůrka Otakar

Krajina s rybníkem

technika olej na lepence
rozměr 35 x 50 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1889-1966