technika | mědirytina na papíře |
rozměr | 490 x 585 mm |
rok | 1699 |
signatura | značeno |
rám | rámováno |
autor | 1600-1667 |
Mapa Čech Le royaume de Boheme duché de Silesie les marquisat de Moravie et de Lusace
rozměr | 490 x 585 mm |
rok | 1699 |
signatura | značeno |
rám | rámováno |
autor | 1600-1667 |