#20

Nicolas Sanson
(1600 – 1667)

Mapa Čech Le royaume de Boheme duché de Silesie les marquisat de Moravie et de Lusace

Nicolas Sanson (1600-1667)
Nicolas Sanson (1600-1667)
Nicolas Sanson (1600-1667)
Nicolas Sanson (1600-1667)
Nicolas Sanson (1600-1667)
Nicolas Sanson (1600-1667)
#20

Nicolas Sanson
(1600 – 1667)

5 limitů
527 zobrazení
8 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00

mědirytina na papíře
490 x 585 mm
1699
značeno
rámováno
1600-1667