konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
12
204
10
aktuální cena: 3 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

20. Nicolas Sanson (1600-1667)

Mapa Čech Le royaume de Boheme duché de Silesie les marquisat de Moravie et de Lusace

technika mědirytina na papíře
rozměr 490 x 585 mm
rok 1699
signatura značeno
rám rámováno
autor 1600-1667