konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
117
6
aktuální cena: 2 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

21. Homannovi dědicové

IMPERII RUSSICI et TATARIAE UNVERSAE

technika mědirytina na papíře
rozměr 475 x 545 mm
rok 1730
signatura značeno
rám rámováno