#22

Josef Schejbal
(1908)

Cesta ke stavení

Schejbal Josef
Schejbal Josef
Schejbal Josef
Schejbal Josef
Schejbal Josef
#22

Josef Schejbal
(1908)

Cesta ke stavení

1 limit
406 zobrazení
1 600 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00

olej na lepence
38 x 48 cm
signováno PD
rámováno
1908-1979

Cesta ke stavení