Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#22
4
Josef Schejbal
(1908)
Cesta ke stavení
#22
4
Josef Schejbal
(1908)
Cesta ke stavení
1 limit
406 zobrazení
1 600 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
Josef Schejbal
Prohlédnout autora
1. eAukce umění
Aukční katalog
olej na lepence
38 x 48 cm
signováno PD
rámováno
1908-1979
Cesta ke stavení
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript