konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
100
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

22. Schejbal Josef

Cesta ke stavení

technika olej na lepence
rozměr 38 x 48 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1908-1979