konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
3
245
11
aktuální cena: 1 300 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

23. Monogramista JČ

Periférie

technika olej na plátně
rozměr 57 x 48 cm
rok 1967
signatura signováno PD
rám rámováno