konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
86
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

24. Wagner

Krajina s potokem

technika pastel na papíře
rozměr 64 x 48 cm
signatura signováno LD
rám rámováno