konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
3
80
aktuální cena: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

25. Bank Heinrich (Jindřich)

Kamenitý potok

technika akvarel na papíře
rozměr 47 x 38 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1834-1923