konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
16
267
9
aktuální cena: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

26. Neznámý autor 20. století

Přístav

technika olej na plátně
rozměr 54 x 73 cm
signatura nesignováno
rám rámováno