konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
105
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

27. Huber E.

Jižní krajina

technika akvarel na papíře
rozměr 45 x 63 cm
signatura signováno PD
rám rámováno