konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
3
63
6
aktuální cena: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

3. Procházka Josef

Při žních

technika olej na lepence
rozměr 25 x 34,5 cm
rok 1934
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1909-1978