datum aukce 30. 09. 2020 20:00
25
475
prodáno za: 17 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

3. Procházka Josef

Při žních

technika olej na lepence
rozměr 25 x 34,5 cm
rok 1934
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1909-1978

*****0 17 500 CZK 30. 09. 2020 20:01:47
*****5 17 000 CZK 30. 09. 2020 20:01:40
*****0 16 500 CZK 30. 09. 2020 20:01:38
*****6 16 000 CZK 30. 09. 2020 20:01:25