datum aukce 30. 09. 2020 20:00
23
508
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

4. Lada Josef

Ilustrace

technika tuš na papíře
rozměr 10 x 13 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1887-1957

*****0 15 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:48
*****2 14 500 CZK 30. 09. 2020 20:02:48
*****0 14 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:37
*****0 13 500 CZK 30. 09. 2020 20:02:37
*****0 13 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:31
*****7 12 500 CZK 30. 09. 2020 20:02:31
*****0 12 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:25
*****0 11 500 CZK 30. 09. 2020 20:02:25
*****0 11 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:18
*****7 10 500 CZK 30. 09. 2020 20:02:18
*****0 10 000 CZK 30. 09. 2020 20:02:04