konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
65
3
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

4. Lada Josef

Ilustrace

technika tuš na papíře
rozměr 10 x 13 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1887-1957