datum aukce 30. 09. 2020 20:00
12
295
prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

45. Schadt Karel

V parku

technika olej na plátně
rozměr 60 x 48 cm
rok 1935
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1888-1955

8****9 6 500 CZK 30. 09. 2020 20:23:27