konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
24
3
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

45. Schadt Karel

V parku

technika olej na plátně
rozměr 60 x 48 cm
rok 1935
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1888-1955