konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
46
4
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. Ethofer Josef

Arabský motiv

technika olej na dřevě
rozměr 36 x 24 cm
signatura nesignováno
rám rámováno
autor 1849-1915