datum aukce 30. 09. 2020 20:00
13
445
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. Ethofer Josef

Arabský motiv

technika olej na dřevě
rozměr 36 x 24 cm
signatura nesignováno
rám rámováno
autor 1849-1915

*****8 9 000 CZK 30. 09. 2020 20:03:34
*****7 8 500 CZK 30. 09. 2020 20:03:34
*****8 8 000 CZK 30. 09. 2020 20:03:29
*****0 7 500 CZK 30. 09. 2020 20:03:29
*****8 7 000 CZK 30. 09. 2020 20:03:26
*****4 6 500 CZK 30. 09. 2020 20:03:26
*****8 6 000 CZK 30. 09. 2020 20:03:23
*****4 5 500 CZK 30. 09. 2020 20:03:23
*****8 5 000 CZK 30. 09. 2020 20:03:22
*****5 4 900 CZK 30. 09. 2020 20:03:22
*****8 4 800 CZK 30. 09. 2020 20:03:22
*****7 4 700 CZK 30. 09. 2020 20:03:22
*****8 4 600 CZK 30. 09. 2020 20:03:18
*****0 4 500 CZK 30. 09. 2020 20:03:18
*****8 4 400 CZK 30. 09. 2020 20:03:13
*****7 4 300 CZK 30. 09. 2020 20:03:13
*****8 4 200 CZK 30. 09. 2020 20:03:05