datum aukce 30. 09. 2020 20:00
46
498
prodáno za: 71 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

55. Neuschul Ernst

Milenci

technika olej na plátně
rozměr 109 x 100 cm
signatura signováno zezadu
rám rámováno
autor 1895-1968

1****9 71 000 CZK 30. 09. 2020 20:32:27
1****6 70 000 CZK 30. 09. 2020 20:32:22
1****9 69 000 CZK 30. 09. 2020 20:32:10
1****6 68 000 CZK 30. 09. 2020 20:32:02
1****9 67 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:55
4****4 66 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:50
1****6 65 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:49
1****9 64 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:43
1****6 63 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:36
1****9 62 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:29
1****6 61 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:23
1****9 60 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:18
1****6 59 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:15
8****4 58 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:11
1****6 57 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:09
1****9 56 000 CZK 30. 09. 2020 20:31:01
8****4 55 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:54
4****0 55 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:54
4****0 54 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:52
1****7 53 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:52
4****0 52 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:47
8****4 51 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:47
4****0 50 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:43
8****4 49 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:43
4****0 48 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:39
8****4 47 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:39
4****0 46 000 CZK 30. 09. 2020 20:30:34