konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
34
3
aktuální cena: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

55. Neuschul Ernst

Milenci

technika olej na plátně
rozměr 109 x 100 cm
signatura signováno zezadu
rám rámováno
autor 1895-1968