datum aukce 30. 09. 2020 20:00
30
384
prodáno za: 33 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

57. Souček Karel

Don Quijote

technika olej na lepence
rozměr 50 x 67 cm
rok 1965
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1915-1982

1****7 33 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:26
8****4 32 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:18
1****7 31 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:15
4****0 30 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:13
8****4 29 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:13
4****0 28 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:11
1****7 27 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:11
4****0 26 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:08
8****4 25 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:08
4****0 24 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:06
1****7 23 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:06
4****0 22 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:04
8****4 21 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:04
4****0 20 000 CZK 30. 09. 2020 20:34:00
8****4 19 500 CZK 30. 09. 2020 20:34:00
4****0 19 000 CZK 30. 09. 2020 20:33:58
1****7 18 500 CZK 30. 09. 2020 20:33:58
4****0 18 000 CZK 30. 09. 2020 20:33:56
8****4 17 500 CZK 30. 09. 2020 20:33:56
4****0 17 000 CZK 30. 09. 2020 20:33:49
1****7 16 500 CZK 30. 09. 2020 20:33:49
4****0 16 000 CZK 30. 09. 2020 20:33:41