konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
48
3
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

6. Líbal František

Lomnický potok

technika olej na lepence
rozměr 18 x 23 cm
rok 1950
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1896-1974