datum aukce 30. 09. 2020 20:00
15
350
prodáno za: 4 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

6. Líbal František

Lomnický potok

technika olej na lepence
rozměr 18 x 23 cm
rok 1950
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1896-1974

*****9 4 100 CZK 30. 09. 2020 20:04:08
*****0 4 000 CZK 30. 09. 2020 20:04:08
*****9 3 900 CZK 30. 09. 2020 20:03:52