konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
44
3
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

60. Marold Luděk

Veselá společnost

technika tuš na papíře
rozměr 24 x 32 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1865-1898