datum aukce 30. 09. 2020 20:00
32
592
prodáno za: 21 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

60. Marold Luděk

Veselá společnost

technika tuš na papíře
rozměr 24 x 32 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1865-1898

5****8 21 000 CZK 30. 09. 2020 20:39:48
1****7 20 000 CZK 30. 09. 2020 20:39:47
5****8 19 500 CZK 30. 09. 2020 20:39:40
4****0 19 000 CZK 30. 09. 2020 20:39:35
5****8 18 500 CZK 30. 09. 2020 20:39:29
1****7 18 000 CZK 30. 09. 2020 20:39:28
4****0 17 500 CZK 30. 09. 2020 20:39:20
5****8 17 500 CZK 30. 09. 2020 20:39:20
5****8 17 000 CZK 30. 09. 2020 20:39:15