datum aukce 30. 09. 2020 20:00
2
222
prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Šimůnek Karel

Dáma v negliže

technika akvarel na papíře
rozměr 48 x 31 cm
rok 1928
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1869-1942

*****9 1 900 CZK 30. 09. 2020 20:04:39
*****4 1 800 CZK 30. 09. 2020 20:04:39
*****9 1 700 CZK 30. 09. 2020 20:04:36
*****0 1 600 CZK 30. 09. 2020 20:04:36
*****9 1 500 CZK 30. 09. 2020 20:04:33
*****4 1 400 CZK 30. 09. 2020 20:04:33
*****9 1 300 CZK 30. 09. 2020 20:04:32
*****7 1 200 CZK 30. 09. 2020 20:04:32
*****9 1 100 CZK 30. 09. 2020 20:04:25