konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
30
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Šimůnek Karel

Dáma v negliže

technika akvarel na papíře
rozměr 48 x 31 cm
rok 1928
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1869-1942