konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
30
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

8. Neznámý autor 19. století (Rakousko)

Studie květin

technika akvarel na papíře
rozměr 18 x 22 cm
rok 1835
signatura signováno zezadu
rám rámováno