#8

Neznámý autor 19. století (Rakousko)

#8

445 zobrazení
1 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
30. 9. 2020 20:00
1. eAukce umění
1. eAukce umění

akvarel na papíře
18 x 22 cm
1835
signováno zezadu
rámováno

Studie květin