konec limitování 30. 09. 2020 19:00
datum aukce 30. 09. 2020 20:00
46
3
aktuální cena: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

9. Neznámý autor 20. století

Stavba mostu

technika olej na lepence
rozměr 24 x 19 cm
signatura nesignováno
rám rámováno