datum aukce 30. 09. 2020 20:00
4
343
prodáno za: 3 900 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

9. Neznámý autor 20. století

Stavba mostu

technika olej na lepence
rozměr 24 x 19 cm
signatura nesignováno
rám rámováno

*****6 3 900 CZK 30. 09. 2020 20:05:41
*****7 3 800 CZK 30. 09. 2020 20:05:41
*****6 3 700 CZK 30. 09. 2020 20:05:37
*****0 3 600 CZK 30. 09. 2020 20:05:37
*****6 3 500 CZK 30. 09. 2020 20:05:31
*****4 3 400 CZK 30. 09. 2020 20:05:31
*****6 3 300 CZK 30. 09. 2020 20:05:29
*****7 3 200 CZK 30. 09. 2020 20:05:29
*****6 3 100 CZK 30. 09. 2020 20:05:20