Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#44
2
Karel Javůrek
(1815 – 1909)
Portrét dívky
#44
2
Karel Javůrek
(1815 – 1909)
Portrét dívky
4 limity
460 zobrazení
3 500 Kč
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21. 10. 2020 20:00
Karel Javůrek
Prohlédnout autora
2. eAukce umění
Aukční katalog
olej na lepence
38 x 30 cm
značeno
nerámováno
1815-1909
Portrét dívky
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript