#44

Karel Javůrek
(1815 – 1909)

Portrét dívky

Javůrek Karel
Javůrek Karel
Javůrek Karel
Javůrek Karel
#44

Karel Javůrek
(1815 – 1909)

Portrét dívky

4 limity
460 zobrazení
3 500 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21. 10. 2020 20:00

olej na lepence
38 x 30 cm
značeno
nerámováno
1815-1909

Portrét dívky