datum aukce 02. 12. 2020 20:00
4
311
prodáno za: 2 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

10. Janeček Ota | Dívka s ptáčkem

1983, linořez, 150 x 120 mm, signováno PD, nerámováno

technika linořez
rozměr 150 x 120 mm
rok 1983
signatura signováno PD
rám nerámováno
autor 1919-1996

*****2 2 100 CZK 02. 12. 2020 20:14:28
*****1 2 000 CZK 02. 12. 2020 20:14:21