datum aukce 02. 12. 2020 20:00
9
330
prodáno za: 2 300 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. Janeček Ota | Dívčí akt

linořez, 157 x 110 mm, signováno PD, nerámováno

technika linořez
rozměr 157 x 110 mm
signatura signováno PD
rám nerámováno
autor 1919-1996

*****3 2 300 CZK 02. 12. 2020 20:14:58
*****8 2 200 CZK 02. 12. 2020 20:14:56