datum aukce 02. 12. 2020 20:00
2
281
prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

12. Janeček Ota | Spící dívka

linořez, 175 x 120 mm, signováno PD, nerámováno

technika linořez
rozměr 175 x 120 mm
signatura signováno PD
rám nerámováno
autor 1919-1996

*****7 2 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:01
*****0 1 900 CZK 02. 12. 2020 20:15:46
*****8 1 800 CZK 02. 12. 2020 20:15:46
*****0 1 700 CZK 02. 12. 2020 20:15:41
*****8 1 600 CZK 02. 12. 2020 20:15:41
*****0 1 500 CZK 02. 12. 2020 20:15:38
*****8 1 400 CZK 02. 12. 2020 20:15:38
*****0 1 300 CZK 02. 12. 2020 20:15:35
*****7 1 200 CZK 02. 12. 2020 20:15:35
*****0 1 100 CZK 02. 12. 2020 20:15:25