datum aukce 02. 12. 2020 20:00
5
355
prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

13. Holý Miloslav | Kytice

1952, olej na plátně/ lepenka, 57 x 44 cm, signováno LD, rámováno

technika olej na plátně/ lepenka
rozměr 57 x 44 cm
rok 1952
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1897-1974

*****7 17 000 CZK 02. 12. 2020 20:19:01
*****8 16 500 CZK 02. 12. 2020 20:18:56
*****7 16 000 CZK 02. 12. 2020 20:18:38
*****8 15 500 CZK 02. 12. 2020 20:18:24
*****0 15 000 CZK 02. 12. 2020 20:18:20
*****8 14 500 CZK 02. 12. 2020 20:18:18
*****0 14 000 CZK 02. 12. 2020 20:18:05
*****7 13 500 CZK 02. 12. 2020 20:18:00
*****0 13 000 CZK 02. 12. 2020 20:17:38
*****7 12 500 CZK 02. 12. 2020 20:17:31
*****8 12 000 CZK 02. 12. 2020 20:17:20
*****7 11 500 CZK 02. 12. 2020 20:17:06
*****8 11 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:58
*****0 10 500 CZK 02. 12. 2020 20:16:56
*****7 10 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:44
*****8 10 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:44
*****8 9 500 CZK 02. 12. 2020 20:16:43
*****8 9 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:43
*****8 8 500 CZK 02. 12. 2020 20:16:41
*****8 8 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:41
*****8 7 500 CZK 02. 12. 2020 20:16:39
*****8 7 000 CZK 02. 12. 2020 20:16:39
*****8 6 500 CZK 02. 12. 2020 20:16:28