datum aukce 02. 12. 2020 20:00
326
prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

14. Doležil Vojtěch | Na Ondrejnici ve Fryčovicích

olej na lepence, 23 x 31 cm, signováno PD, rámováno

technika olej na lepence
rozměr 23 x 31 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1882-1961

*****3 5 500 CZK 02. 12. 2020 20:19:53
*****8 5 000 CZK 02. 12. 2020 20:19:47