datum aukce 02. 12. 2020 20:00
29
490
prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

15. Grus Jaroslav | Zimní krajina

tempera na lepence, 30 x 46 cm, signováno PD, rámováno

technika tempera na lepence
rozměr 30 x 46 cm
signatura signováno PD
rám rámováno
autor 1891-1986

*****2 5 500 CZK 02. 12. 2020 20:20:19