#17

Alexandre Calame
(1810 – 1864)

Alpská krajina

Calame Alexandre | Alpská krajina
#17

Alexandre Calame
(1810 – 1864)

Alpská krajina

Drawings
447 zobrazení
5 000 Kč
Einszwei Gallery
Einszwei Gallery
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2. 12. 2020 20:00

uhel na papíře
16 x 25 cm
signováno LD
rámováno
1810-1864

uhel na papíře, 16 x 25 cm, signováno LD, rámováno