technika | uhel na papíře |
rozměr | 16 x 25 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
autor | 1810-1864 |
uhel na papíře, 16 x 25 cm, signováno LD, rámováno
technika | uhel na papíře |
rozměr | 16 x 25 cm |
signatura | signováno LD |
rám | rámováno |
autor | 1810-1864 |