datum aukce 02. 12. 2020 20:00
326
prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

17. Calame Alexandre | Alpská krajina

uhel na papíře, 16 x 25 cm, signováno LD, rámováno

technika uhel na papíře
rozměr 16 x 25 cm
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1810-1864

*****8 5 000 CZK 02. 12. 2020 20:26:45