datum aukce 02. 12. 2020 20:00
7
545
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

18. Lhoták Kamil | Ilustrace

1975, tuš na papíře, 14 x 31 cm, signováno LD, rámováno

technika tuš na papíře
rozměr 14 x 31 cm
rok 1975
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1912-1990

*****9 13 000 CZK 02. 12. 2020 20:28:06
*****5 12 500 CZK 02. 12. 2020 20:27:45
*****5 12 000 CZK 02. 12. 2020 20:27:38
*****5 11 500 CZK 02. 12. 2020 20:27:38
*****5 11 000 CZK 02. 12. 2020 20:27:26
*****5 10 500 CZK 02. 12. 2020 20:27:26
*****5 10 000 CZK 02. 12. 2020 20:27:11