datum aukce 02. 12. 2020 20:00
3
596
prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

2. Pirner Maxmilian | Studie aktu

tužka na papíře, 12 x 15 cm, signováno LD, rámováno

technika tužka na papíře
rozměr 12 x 15 cm
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1854-1924

*****0 2 800 CZK 02. 12. 2020 20:05:38
*****9 2 700 CZK 02. 12. 2020 20:05:12
*****3 2 600 CZK 02. 12. 2020 20:04:57
*****0 2 500 CZK 02. 12. 2020 20:04:33
*****9 2 400 CZK 02. 12. 2020 20:04:09
*****0 2 300 CZK 02. 12. 2020 20:03:53
*****3 2 200 CZK 02. 12. 2020 20:03:30
*****9 2 100 CZK 02. 12. 2020 20:03:23
*****3 2 000 CZK 02. 12. 2020 20:03:20
*****9 1 900 CZK 02. 12. 2020 20:03:17
*****0 1 800 CZK 02. 12. 2020 20:03:16
*****3 1 700 CZK 02. 12. 2020 20:02:52
*****0 1 600 CZK 02. 12. 2020 20:02:33
*****9 1 500 CZK 02. 12. 2020 20:02:12
*****0 1 400 CZK 02. 12. 2020 20:01:59
*****9 1 300 CZK 02. 12. 2020 20:01:35
*****4 1 200 CZK 02. 12. 2020 20:01:29