datum aukce 02. 12. 2020 20:00
2
341
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

3. Kolář Radomír | Dostihy

1981, tempera na papíře, 25 x 33 cm, signováno LD, rámováno

technika tempera na papíře
rozměr 25 x 33 cm
rok 1981
signatura signováno LD
rám rámováno
autor 1924-1993

*****4 2 500 CZK 02. 12. 2020 20:06:49
*****0 2 400 CZK 02. 12. 2020 20:06:34
*****4 2 400 CZK 02. 12. 2020 20:06:34
*****0 2 300 CZK 02. 12. 2020 20:06:32
*****7 2 200 CZK 02. 12. 2020 20:06:32
*****0 2 100 CZK 02. 12. 2020 20:06:28
*****4 2 000 CZK 02. 12. 2020 20:06:28
*****0 1 900 CZK 02. 12. 2020 20:06:26
*****7 1 800 CZK 02. 12. 2020 20:06:26
*****0 1 700 CZK 02. 12. 2020 20:06:23
*****4 1 600 CZK 02. 12. 2020 20:06:23
*****0 1 500 CZK 02. 12. 2020 20:06:20
*****7 1 400 CZK 02. 12. 2020 20:06:20
*****0 1 300 CZK 02. 12. 2020 20:06:11
*****4 1 200 CZK 02. 12. 2020 20:06:11
*****0 1 100 CZK 02. 12. 2020 20:06:06