datum aukce 02. 12. 2020 20:00
317
prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

6. Komárek Vladimír | Zátiší

dřevořez, 170 x 87 mm, signováno dole uprostřed, nerámováno

technika dřevořez
rozměr 170 x 87 mm
signatura signováno dole uprostřed
rám nerámováno
autor 1928-2002

*****8 500 CZK 02. 12. 2020 20:08:43