datum aukce 02. 12. 2020 20:00
14
580
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

9. Lhoták Kamil | Bez názvu

1998, lept na papíře, 105 x 78 mm, signováno PD, nerámováno

technika lept na papíře
rozměr 105 x 78 mm
rok 1998
signatura signováno PD
rám nerámováno
autor 1912-1990

*****9 13 000 CZK 02. 12. 2020 20:13:52
*****4 12 500 CZK 02. 12. 2020 20:13:36
*****9 12 000 CZK 02. 12. 2020 20:13:16
*****4 11 500 CZK 02. 12. 2020 20:12:59
*****9 11 000 CZK 02. 12. 2020 20:12:35
*****4 10 500 CZK 02. 12. 2020 20:12:25
*****9 10 000 CZK 02. 12. 2020 20:12:17
*****4 9 500 CZK 02. 12. 2020 20:12:16
*****3 9 000 CZK 02. 12. 2020 20:12:10
*****4 8 500 CZK 02. 12. 2020 20:12:05
*****9 8 000 CZK 02. 12. 2020 20:12:03
*****4 7 500 CZK 02. 12. 2020 20:11:53
*****9 7 000 CZK 02. 12. 2020 20:11:39
*****4 6 500 CZK 02. 12. 2020 20:11:38
*****4 6 000 CZK 02. 12. 2020 20:11:25
*****4 5 500 CZK 02. 12. 2020 20:11:23
*****9 5 000 CZK 02. 12. 2020 20:11:21
*****4 4 900 CZK 02. 12. 2020 20:11:13
*****4 4 800 CZK 02. 12. 2020 20:11:11
*****9 4 700 CZK 02. 12. 2020 20:11:10
*****4 4 600 CZK 02. 12. 2020 20:10:58
*****4 4 500 CZK 02. 12. 2020 20:10:55
*****4 4 400 CZK 02. 12. 2020 20:10:49
*****1 4 300 CZK 02. 12. 2020 20:10:43
*****4 4 200 CZK 02. 12. 2020 20:10:43
*****1 4 100 CZK 02. 12. 2020 20:10:38