25 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1911 | mezzotinta na papíře | 550 x 490 mm | signováno PD

13 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

2 900 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

litografie na papíře | 340 x 450 mm | signováno PD

5 500 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1948 | litografie na papíře | 90 x 130 mm | signováno PD

12 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1940 | suchá jehla | 141 x 281 mm | signováno DU

50 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

litografie na papíře | 380 x 350 mm | pozůstalostní razítko

4 300 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1987 | akvatinta na papíře | 450 x 295 mm | signováno PD

3 800 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

reliéfní tisk | 375 x 300 mm | signováno PD | číslovaný tisk 22 / 90

27 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

tužka na papíře | 14 x 50 cm | restituce z Národní galerie, Waldesova obrazárna, pozůstalostní..

165 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Paris 1893 | lavírovaná tuš a akvarel na papíře | 28 x 41 cm | signováno LD

48 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

pastel na papíře | 64 x 124 cm

27 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

tužka a akvarel | 36 x 22 cm | pozůstalostní razítko Luďka Marolda

60 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

pastel na papíře | 52 x 38 cm | signováno PD

17 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

pastel na papíře | 42 x 30 cm | signováno PD

25 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

tužka na papíře | 13 x 22 cm | signováno PD | dedikace od Jiřího Muchy

8 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

pastel na papíře | 37 x 16 cm

4 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

akvarel na papíře | 9 x 14 cm | signováno LD

58 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

akvarel na papíře | 18 x 27 cm | signováno PD