aktuální cena:
2 100 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

1986 | barevná litografie na papíře | 365 x 470 mm | PD „Liesler 86"

aktuální cena:
4 100 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

60. léta 20. století | olej na plátně | 45 x 64 cm | Provenience autorky.

aktuální cena:
4 100 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

1. třetina 20. století | olej na plátně | 99 x 68 cm | LN: „B. Beran“

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1929 | uhel a tužka na papíře | 290 x 405 mm | PD: „Kars 29“

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

10. léta 20. století | akvarel na papíře | 200 x 230 mm

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej na plátně | 70 x 58 cm | LD: „V. Motus, Paris"

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej na plátně | 80 x 65 cm | LD: signováno nečitelně

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1968 | sérigrafie na papíře | 720 x 480 mm | PD: „Milan Grygar"

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

1926 | akvatinta na papíře | 308 x 381 mm | PD:„T.F.Šimon"

aktuální cena:
6 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

barevný lept na papíře | 664 x 492 mm | PD: „Jiří Anderle" | z cyklu Dialogy se starými mistry

aktuální cena:
16 500 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

1966 | lept na papíře | 750 x 470 mm | PD: „Jiří Anderle"

aktuální cena:
8 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

1936 | uhel a pastel na papíře | 315 x 480 mm | PD: „Kars 36“

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

pálená hlína | 44 cm | PD: „Émile Ant. Bourdelle"

aktuální cena:
15 500 CZK
vyvolávací cena:
11 000 CZK

1933 | pastel na papíře | 640 x 490 mm | PD tužkou „Kars“, pozůstalostní razítko. | oboustranná..

aktuální cena:
17 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

1928 | tuš a akvarel na papíře | 210 x 290 mm | PD: „AH 28“; na rubu razítko: „Galerie Schwarz,..

aktuální cena:
17 500 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1912 | olej na plátně | 99,5 x 88 cm | PD: „Camil Stuchlík 1912“

aktuální cena:
17 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

20. léta 20. století | olej na plátně | 60 x 50 cm | PD: „GALIMBERTI"

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

1995 | tužka na papíře | 420 x 295 mm | Centrum a Nadace pro současné umění Praha.