31 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1872 | olej na plátně | 50 x 60 cm | signováno LD

22 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na dřevěné desce | 60 x 50 cm | signováno PN | zezadu výstavní razítko

5 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
17 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
5 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1898 | olej na plátně | 61 x 50 cm | signováno LD

7 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na lepence | 60 x 50 cm | signováno PD

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1922 | olej na lepence | 49 x 33 cm | signováno LD | zezadu výstavní štítek 1922

2 900 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1941 | olej na plátně | 55 x 65 cm | signováno PD

12 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1904 | olej na plátně | 65 x 52 cm | signováno PN

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na plátně | 60 x 80 cm | signováno LD

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na plátně | 50 x 85 cm | signováno PD

3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1961 | olej na plátně | 56 x 70 cm | signováno PD

12 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na plátně | 50 x 75 cm | signováno PD

3 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

1924 | olej na plátně | 55 x 69 cm | signováno LD

54 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na lepence | 50 x 65 cm | signováno PD

3 900 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na plátně | 65 x 65 cm | signováno PD

10 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

olej na plátně | 44 x 64 cm | signováno LD

4 700 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK