technika | olej na plátně |
rozměr | 56 x 70 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1911-1971 |
rok díla: | 1961 |
1961 | olej na plátně | 56 x 70 cm | signováno PD
technika | olej na plátně |
rozměr | 56 x 70 cm |
signatura | signováno PD |
rám: | rámováno |
datum narození: | 1911-1971 |
rok díla: | 1961 |