banner

ETCETERA 15

Aukce poválečného a současného umění
ETCETERA AUCTIONS, Hradební 3, Praha 1 v 18:30

Doporučené

Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
280 000 Kč
VODA II - olej, plátno
Item image
Aktuální cena:
110 000 Kč
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
Bez názvu - malba kouřem, propalovaný papír
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
Special Necklace (for Contemporary Shamans) made for Mr. Meyer - asambláž, karton
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
330 000 Kč
Příště u vás - kovová konstrukce, velikost variabilní
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
Buddha z prachu - objekt z prachu, edice 1/5
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
550 000 Kč
KRESBA Č. 8 - rtěnka, akryl, papír
Item image
Aktuální cena:
380 000 Kč
Vyvolávací cena:
380 000 Kč
Plasma - kombinovaná technika, plátno
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
Pan Jiří - olej, plátno
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
290 000 Kč
Bez názvu - transparentní papír, plátno, dřevo
Item image
Aktuální cena:
bez limitu
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
Rozeklaná struktura - bambus, bílé lepidlo