#42

Milan Pekař
(1980)

Váza

Milan Pekař
#42

Milan Pekař
(1980)

Váza

Object
12 limitů
961 zobrazení
32 000 Kč
Etcetera Auctions s.r.o.
Etcetera Auctions s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 Kč
25. 7. 2021 18:30

výška 34 cm
2021
sign. Pekař
provenience
DAR AUTORA

Váza - porcelán, krystalická glazura