120 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Vystaveno: Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5. 2012. Publikováno:..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.

34 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK
150 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

striping  - Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.

32 000 CZK
vyvolávací cena:
18 000 CZK

25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK
28 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK
160 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

270 000 CZK
vyvolávací cena:
250 000 CZK

Provenience: Sbírka Jaroslava Jíry - přítele autora, novináře a uměleckého kritika, korespondenta..

90 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK
410 000 CZK
vyvolávací cena:
240 000 CZK

270 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Opatřeno certifikátem o pravosti díla od vnučky autora Milady Sukdolákové. Vystaveno: Sto let..

220 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK
320 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Posoudil a pravost díla potvrdil syn autora Ing. Tomáš Janeček.

90 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Zezadu opatřeno potvrzením pravosti PhDr. Fr. Dvořáka z roku 1981.

100 000 CZK
vyvolávací cena:
38 000 CZK
65 000 CZK
vyvolávací cena:
55 000 CZK
50 000 CZK
vyvolávací cena:
22 000 CZK