65 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

technika: olej, pigment a lak na smirkovém papíře | rozměr: 11 x 12 cm | rok: 1932 - 1933 | autor:..

270 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

technika: olej na dřevěné desce | rozměr: 15 x 21 cm | rok: 1880 - 1884 | autor: 1847 - 1891

1 350 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 000 CZK

technika: akvarel, uhel a kvaš na papíře | rozměr: 49 x 41 cm | rok: kolem 1900 | signatura: PD..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 47 x 37 cm | rok: po 1900 | signatura: PD Fr. Dvořák | autor:..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 36 x 27,5 cm | rok: 1904 | signatura: LD K. Špillar 04, zezadu..

190 000 CZK
vyvolávací cena:
180 000 CZK

technika: kombinovaná technika na kartonu | rozměr: 22 x 33 cm | rok: 1904 - 1905 | signatura:..

200 000 CZK
vyvolávací cena:
160 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 80 x 90,5 cm | rok: okolo 1905 | signatura: DU AL KALVODA. |..

2 000 000 CZK
vyvolávací cena:
1 900 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 78,5 x 90,5 cm | rok:1899 | signatura: LD Ahudeček | autor:..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

technika: linoryt na papíře | rozměr: 103 x 70 mm | rok:1920 | signatura: PD Bohuslav Reynek |..

240 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

440 000 CZK
vyvolávací cena:
440 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 112 x 112 cm | rok:1902 | signatura: PD Al. KALVODA | autor:..

60 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

technika: olej na papíře | rozměr: 20 x24,5 cm | autor: 1877 - 1901

250 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

technika: olej na kartonu | rozměr: 48 x 65 cm | rok: 90. léta 19. století | signatura: LD JHonsa..

vyvolávací cena:
150 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 60 x 81 cm | rok: 40. léta 20. století | signatura: PD V. Beneš..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 96 x 128 cm | signatura: LD Macoun | autor: 1889 - 1934

460 000 CZK
vyvolávací cena:
380 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 34,6 x 65,4 cm | signatura: PD Derain | autor: 1880 - 1954

550 000 CZK
vyvolávací cena:
380 000 CZK

technika: olej na kartonu | rozměr: 30,5 48,5 cm | rok: 1913 | signatura: PD Prucha 1913 | autor:..

2 200 000 CZK
vyvolávací cena:
2 200 000 CZK

technika: olej na plátně | rozměr: 65 x 80 cm | rok: okolo 1912 | signatura: PD ŠAFAŘÍK | autor:..