2 200 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

ČSR, sestava 20 ks Ag mincí - 15x10 Kč, 5x20 Kč, stav 1-2

1 900 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

ČSSR, sestava 13-ti ks Ag mincí, 8x100 Kč, 5x50 Kč, mj.3xStalin, stav 1-2

4 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

F.Josef I., sestava 33-ti ks Ag mincí (30x1 K, 3x5K), stav 1-2

2 300 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Evropa, sestava 25-ti ks mincí, 19./20. století, 2x ouško, jinak stav 1-2

3 900 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

ČR, sestava 10-ti kusů pamětních mincí 200 Kč, etue, certifikáty, stav 0/0, každá jiná, vyšší..

3 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

3 900 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

4 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

3 800 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

3 100 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Rakousko - Uhersko, Zlatý záslužný kříž s korunou na vojesnké stuze, zlacené bronzy, originálná..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Rakousko - Uhersko, Kříž Mariánů II. třídy, stříbro, smalty, miniatura, originální etue, etue nese..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, T.G.M, velká a malá úmrtní medaile (79,7 a 14,3 gramů), medailér O.Španiel, značeno,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, T.G.M., velká, střední a malá medaile Na paměť 85.narozenin (79, 29,8 a 15 gramů), všechny..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile 1000.výročí smrti sv. Václava, 1929, váha 10 gramů, patina, stav 1/1

2 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile Jsem ražen z českého kovu, váha 20,2 gramu, značeno, puncováno, stav -0/0-, pěkná..

7 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile (velká) k 1000.výročí smrti sv.Václava, 1929, váha 30 gramů, stav 1/1

4 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

ČSR, Ag medaile 100. výročí narození M. Tyrše, váha 30 gramů, značeno, puncováno, stav 1/1

700 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

ČSSR, Ag medaile Karel IV., váha 24,7 gramu, průměr 40mm,stav 1/1